יום שבת, 8 ביוני 2013

העיתון משבוע שעבר!

היי לכולם!
אני ממש מצטער שהעיתון התעקב, היה לי מלא עבודות!
בקרוב גם יצא התרגום לעיתון החדש! עוד היום!!!
מבזק:
השתמש בסמיילי/ריגשון של מזון בדוכן הדגים שבעיר או שבפלאזה ותוכל להרוויח את בול "אוהב החטיפים"!כתבה ראשית:

הקרב רק התחיל!
נינג'ות עומדות בפני הקרב עם היריב הכי גדול שלהם!


נינג'ות חזקות רבות חזרו מההרים המושלגים עם חדשות על סוס ים מרושע שמנסה להשתלט על האלמנטים.

המשך:

במיוחד בשביל הכתבה הזו הלכתי לדוג'ו כדי לקבל מידע נוסף. כשהגעתי לשם קבוצה של נינג'ות שעברו בשביל של שלג סיפרו לי את הסיפור שלהם. "כשהגענו לקרב כל מה שיכולנו לראות הוא שלושה אנשי שלג מתקרבים אלינו."
הסביר נינג'ת האש, "קרב אחרי קרב, אויבים רבים, סליי שניסה להכות בנו עם כדורי שלג, גרוטאה עם כדורי הטנישלג שלו, וטנק.. טוב לבחור יש כוח..." הוסיפה נינג'ת המים, "אבל שום דבר לא הין אותנו לשלב הבא....."


הגיעו דיווחים על סוס ים מסוכן בעל כוח רב ומהלכים מסוכנים שמסתובב בהרים, אנו ממליצים לכל הנינג'ות לגלות מהר עוד מידע עליו ולעצור אותו בהקדם האפשרי, לפני שיהיה מאוחר מידיי.כתבה משנית:

נינג'ות שולטות על מזג האוויר!
כוחות היסודות שוחררו.

פורסם ע"י אנט ארקטיק- נינג'ות האלמנטים פועלות יחד כדי להשפיע על מזג האוויר!
 "כדי לשנות את מזג האוויר, אתה רק צריך ללבוש את החליפה השלמה של אחד היסודות, להתאסף עם עוד נינג'ות בקבוצות של 2 או יותר, לרקוד ואז ה"אווירה" באי תשתנה!

הלכתי לחקור קצת, וראיתי קבוצה של נינג'ות מים שביצעו ריקוד מיוחד בעיר. כל עוברי האורח שם לבשו מעילי גשם ומגפיים כדי לא להירטב מהמטר הסוחף!והנה כמה טיפים: אם אתה רואה נינג'ות שלג שמתאספות ורוקדות קח את הכפפות שלך, ואם אתה רואה נינג'ות אש תתרחק אם אתה לא רוצה להיות כמו הרוטב החריף בפיצרייה ;-)


אירועים עתידיים:

ה- 6 ליוני- התאטרון!
חקור את המים העמוקים והצטרף לחגיגה שפינגווילנטיס!

ה- 6 ליוני- גלויות חדשות!
שלחת גלויה בזמן האחרון? אל תשכח לומר "שלום" עם הגלויות החדשות שיגיעו!

ה- 13 ליוני-קטלוג רהיטים חדש!
האם היית רוצה שהאיגלו שלח ישמש כבית ספר? בדוק את קטלוג הרהיטים החדש ותוכל לעשות זאת!


הודעה חשובה:
מהו הסגנון האמיתי שלך? מה- 6 ליוני קטלוג בגדים חדש מגיע!


הסמל העדכני זמין עד ה- 29 במאי!
הסמל הבא יהיה זמין בין התאריכים ה- 30 למאי עד ה-12 ליוני!

שאל את סנסאי:

1) מה את עושה בזמנך הפנוי?
Leah Sureהאימונים של הנינג'ות לעולם לא נגמרים. אבל רגעים של הפסקה הם גם חשובים. צריך לדעת מתי אפשר לנוח, ברגעים חופשיים אני נהנה מ- 2 תחביבים. הראשון הוא האומנות של יצירת הבונסאי. כדי לעשות את זה, אתה חיי ללמוד איך לגלף ולעצב עץ. עליך לבחור את החלק הכי טוב מעץ הבונסאי. בעיצוב אתה צריך לדייק ולא לפגוש בעץ, אחרת תצטרך להתחיל מההתחלה. והתחביב השני שלי הוא אומנות התה. יש הרבה מה ללמוד מכוס תה.

כדי להכין את הכוס המושלמת צריך הרבה קישורים, ואתה חייב לדעת איך לשפוך נכן, איך אתה יושב ואיך אתה לוגם. אבל החלק הכי חשוב הוא- לחלוק אותו עם כולם.

 לפני זמן רב, רב, רב...

4) מי זה הסוס ים הזה?

לפני זמן רב,התחלתי את המסע שלי בעקבות הנינג'ות, עם חברי הטוב, אנחנו התאמנו ביחד כדי להשתלט על איתני הטבע. הוא היה מוכשר מאוד. אבל היכולות שלו היו מעורפלות והיה לו חוסר סבלנות.
כאשר למדנו להשתלט על כוחו של השלג, דבר נורא ביות קרה. חבר שלי נקבר בתוך מפולת שלגים. חיפשתי אחריו ימים רביםץ חשבתי שהוא הלך לאיבוד. אבל טעיתי. אני עצוב לראות שהוא הפך להיות מרושע וכעסן. זהו נתיב שלא זז קדימה, כל הזמן חוזר להתחלה.

תלמידים שלי, אני לא יכול לחזות מראש את כל ההשלכות, אבל דבר אחד בטוח- הוא חייב להיות מובס.
סודות מסווגים:


קארד ג'יטסו שלג!

נינג'ה, כאשר את מנצח את מאסטר השלג, אתה תקבל את 3 נשקי הקארד ג'יטסו: שוריקן השלג, נונצ'קו האש ופטיש המים. אם תלבש את הפריטים הללו לבד או אם חליפת השלג שלך, לחץ על D, ותשחחר את כוח הנינג'ות שלך!

סנסאי


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תודה שהגבתם בפינגווין בלוג!
אם עוד לא הגבתם, אל תהססו להביע דעה, לתת ביקורת וכו'
שמרו על שפה נקייה בתגובתכם ;-)